Burmistrz podpisał umowę

  • 11.08.2020, 14:09
  • opr.bp

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz podpisał umowę Fot. UM Kolbuszowa Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej podpisał umowę z wykonawcą.
W poniedziałek, 10 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej podpisana została umowa na budowę i modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Widełka.

Jak informuje kolbuszowski magistrat, zakres zadania obejmuje remont drogi gminnej wewnętrznej Widełka-Styków. Prace będą polegały na remoncie nawierzchni asfaltowej na odcinku drogi o dł. 1020 m i szer. 5 m. oraz naprawie poboczy gruntowych.

Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w drodze postępowania przetargowego, zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROKAM” Piaseczna. Całkowita wartość zadania wynosi 240 817,91 zł. Inwestycja dofinansowana została z dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w kwocie 72 tys. zł

- czytamy na stronie UM Kolbuszowa

opr.bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe