Gmina Niwiska otrzymała dofinansowanie. Na co zostało przeznaczone?

  • 12.08.2020, 08:35
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Gmina Niwiska otrzymała dofinansowanie. Na co zostało przeznaczone? Fot. Archiwum
Samorząd otrzymał 75 tys. zł na zakup sprzętu komputerowego dla najbardziej potrzebujących uczniów pochodzących głównie z rodzin 3+.

- Urządzenia na początku czerwca zostały przekazane do dyspozycji dyrektorom szkół, którzy użyczają  komputery wśród najbardziej potrzebujących uczniów - czytamy w informacji zamieszczonej na stronie urzędu. 

Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze naszego kraju stanu epidemii, spowodowaną zakażeniami koronawirusem. Zamknięcie placówek oświatowych na wiele tygodni wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych.

Urządzenia umożliwią uczniom realizację podstawy programowej. Po zakończonym stanie epidemii sprzęt wróci do szkoły z przeznaczeniem na wykorzystanie w cyklu edukacyjnym.

Dofinansowanie z projektu "Zdalna Szkoła +" zostało przeznaczone na zakup 25 laptopów

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jozek
Jozek 12.08.2020, 09:10
Dzieci mają 500 + więc nie ma potrzeby kolejnego rozdawnictwa stosować.

Pozostałe