Jaką nową inwestycją poszczyci się Widełka?

  • 13.08.2020, 11:00
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Jaką nową inwestycją poszczyci się Widełka? Fot. Archiwum Korso W Widełce planowana jest nowa inwestycja.
Prowadzone jest zapytanie ofertowe w sprawie nowej inwestycji we wsi. Co nowego znajdzie się na terenie miejscowości?

Plany dotyczą działki nieopodal kompleksu sportowego "Orlik". Znajduje się on naprzeciwko szkoły podstawowej w Widełce. Ma powstać tam plac rekreacyjny do końca października tego roku.

Pieniądze na to przedsięwzięcie miejscowość otrzymała z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".
Zamontowane zostaną dwie ławki, kosz na śmieci i stojak na rowery. Powstanie także plenerowa siłownia. W jej skład zaliczać się będą: ławeczka-prostownik, prasa nożna-wioślarz, drabinka-podciąg nóg. Dodatkowo powstanie specjalna nawierzchnia amortyzująca wokół urządzeń. Dojście do siłowni plenerowej będzie poprzez utwardzenia z kostki betonowej.

CZYTAJ TAKŻE:

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe