Radna pyta o wyniki kontroli CBA w urzędzie w Kolbuszowej

  • 15.09.2020, 17:48 (aktualizacja 15.09.2020, 19:10)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Radna pyta o wyniki kontroli CBA w urzędzie w Kolbuszowej Fot. cba.gov.pl Kontrola w kolbuszowskim urzędzie rozpoczęła się w maju 2019 roku.
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kolbuszowej, radna Barbara Bochniarz, dopytywała burmistrza o wyniki kontroli Centralnego Biura Śledczego.

- Na komisji finansowej zgłaszałam wniosek, żeby burmistrz poinformował nas o wynikach kontroli Centralnego Biura Antykorupcyjnego, przeprowadzonej w zakresie podatków

- przypomniała radna z Kolbuszowej.

- Z chwilą, kiedy będą wyniki kontroli, poinformujemy państwa. Jeszcze nie ma, więc nic nie możemy powiedzieć

- odpowiedział krótko burmistrz Jan Zuba.

 


ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb ks. Adama Dzióby odbędzie się w Lipnicy


 

Przypominając, funkcjonariusze rzeszowskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego kontrolę w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej rozpoczęli 8 maja 2019 roku.

Sprawdzenie dotyczyło udzielania wybranym osobom fizycznym i prawnym ulg w spłacie zaległego podatku przez Jana Zubę, burmistrza Kolbuszowej, w latach 2012-2018.

Kontrola zakończyła się później, niż wstępnie planowano. Dlaczego nie można jeszcze zapoznać się z protokołem z kontroli?

- Kontrolowany złożył zastrzeżenia do protokołu

- powiedział nam jeszcze w marcu rzecznik prasowy CBA.

 


TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Klasy po dwoje lub troje dzieci. Sprawdź sytuację w gminie Kolbuszowa
 


 

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe