Którzy podkarpaccy posłowie głosowali przeciwko „Piątce dla zwierząt”? Sprawdź

  • 18.09.2020, 13:20
  • Rafał Bolanowski/opr.wz

Podziel się:

Oceń:

Którzy podkarpaccy posłowie głosowali przeciwko „Piątce dla zwierząt”? Sprawdź fot. Kancelaria Sejmu / Łukasz Błasikiewicz 17. posiedzenie Sejmu
W Sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy „Piątka dla zwierząt”, która m.in. zakazuje hodowli zwierząt na futra i wprowadza ograniczenia uboju rytualnego. Sprawdziliśmy, jacy posłowie z Podkarpacia głosowali przeciwko wprowadzeniu nowelizacji.

W piątek przed pierwszą w nocy Sejm głosował nad całością ustawy. Za jej przyjęciem było 356 posłów, przeciw 75, wstrzymało się 18. Dzięki przyjęciu projektu po upływie 12 miesięcy od ogłoszenia noweli wprowadzony zostanie m.in. zakaz hodowli zwierząt na futra z wyjątkiem królika (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

 


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Kolbuszowscy ratownicy przyłączają się do strajku


 

Rafał Bolanowski/opr.wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe