Uwaga mieszkańcy Brzostowej Góry, Krzątki oraz Woli Raniżowskiej

  • 26.09.2020, 18:00
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Uwaga mieszkańcy Brzostowej Góry, Krzątki oraz Woli Raniżowskiej Fot. Archiwum W trzech miejscowościach odbędzie się zebranie wiejskiej. Mieszkańcy debatować i głosować będą m.in. nad funduszem sołeckim.
Trwają zebrania wiejskie w gminach. Tematem spotkań jest przeznaczenie funduszy sołeckich na przyszły rok. Gdzie w najbliższym czasie w gminie Majdan Królewski te kwestie będą poruszane?

W Brzostowej Górze zebranie wiejskie odbędzie się w niedzielę, 27 września, o godzinie 14 w budynku remizy OSP. Tego samego dnia odbędzie się także spotkanie wiejskie w Krzątce, o godzinie 12 w budynku remizy OSP. W Woli Raniżowskiej w remizie OSP zebranie wiejskie odbędzie się w sobotę, 26 września, w remizie OSP. Spotkanie rozpocznie się o 18.30

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe