Dziewięć pucharów dla zawodników z Kolbuszowej

  • 09.10.2020, 13:59 (aktualizacja 09.10.2020, 14:04)
  • mj

Podziel się:

Oceń:

Dziewięć pucharów dla zawodników z Kolbuszowej Fot. Archiwum klubowe Ekipa KKKK w Jaśle. Od lewej: sensei Paweł Matejkowski, Julka Mazurek, Jakub Bąba, Paweł Nowak, Mateusz Koszela, Jakub Selwa.
Sześciu zawodników reprezentowało kolbuszowski Klub Karate Kyokushin w rozegranym w Jaśle VI Pucharze Podkarpacia. Nasi zawodnicy dziewięciokrotnie stawali na podium.

Kolbuszowski klub reprezentowało 6 zawodników: Julia Mazurek, Mateusz Koszela, Paweł Nowak, Jakub Bąba, Jakub Selwa i Piotr Strzępka.

- Wszyscy zawodnicy z naszego klubu stanęli na podium, zdobyli w turnieju łącznie 9 pucharów

– cieszył się trener Roman Jemioło.

 


ZOBACZ TAKŻE: Powiat kolbuszowski. Uczniowie i przedszkolaki na kwarantannie


 

Impreza odbyła się w minioną sobotę w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle. Organizatorem zawodów był Jasielski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez shihan Tadeusza Krygowskiego, funkcję sędziego głównego zawodów pełnił shihan Ryszard Kiper.

W zawodach wzięło udział 112 zawodników reprezentujących kluby zrzeszone w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach: kata (walka z cieniem) i kumite (bezpośrednia rywalizacja) z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe według przepisów Polskiego Związku Karate.

 


TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

[DEKADĘ TEMU] Bal Sportowca Roku 2008 - Kolbuszowa


 

W konkurencji kata pierwszy był Paweł Nowak, drugi Jakub Bąba, a w swojej kategorii trzecie miejsce wywalczył Jakub Selwa. W konkurencji kumite w roli zwycięzców do domów wracali Julia Mazurek i Paweł Nowak.

Drugie miejsce w swojej kategorii wywalczył Jakub Selwa. Na najniższych stopniu podium stawali Mateusz Koszela, Piotr Strzępka i Jakub Bąba. 

mj

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe