Siłownie zapraszają na... spotkania religijne!

  • 17.10.2020, 20:33
  • Kamil Krukiewicz/ opr. GL

Podziel się:

Oceń:

Siłownie zapraszają na... spotkania religijne! Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmienia profil swojej działalności.
Zgodnie z przekazanymi przez Premiera Mateusza Morawieckiego informacjami, od 17 października przynajmniej w teorii branża fitness musi zawiesić swoje działalności. Siłownie szukają ciekawych wyjść z tej sytuacji.

- Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness - ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku "Kościół Zdrowego Ciała". Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe Oświecona Lucka i Czcigodna Kasia zapraszają od poniedziałku na wyjątkowe wydarzenia religijne.

- piszą części pracownicy Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

To nie jest koniec oryginalnych pomysłów...

CZYTAJ DALEJ>> (opuszczasz korsokolbuszowskie.pl)

 

Kamil Krukiewicz/ opr. GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe