Wyleczę COVID-19 w 48 godzin! - tak twierdzi pediatra z podkarpacia

  • 26.10.2020, 09:10
  • kk/opr.bp

Podziel się:

Oceń:

Wyleczę COVID-19 w 48 godzin! - tak twierdzi pediatra z podkarpacia Fot. Archiwum Lekarz z Przemyśla twierdzi, że zna metodę na wyleczenie COVID-19 w 48 godzin.
Lekarz pediatra z Przemyśla twierdzi, że COVID-19 można wyleczyć w zaledwie 48 godzin. Dodatkowo ma już udokumentowane około 100 przypadków wyleczeń z okresu od lutego do października tego roku.

Włodzimierz Bodnar, to 59-letni lekarz pediatra pracujący w jednej z przychodni NZOZ w Przemyślu. Jest specjalistą chorób płuc  z blisko 30-letnim doświadczeniem w zawodzie.
Kilka dni temu na stronie swojej przychodni opublikował artykuł, w którym przedstawia sposób leczenia koronawirusa.  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

kk/opr.bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe