Będzie STRAJK KOBIET w Kolbuszowej. Kiedy?

  • 27.10.2020, 13:52 (aktualizacja 27.10.2020, 14:02)
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Będzie STRAJK KOBIET w Kolbuszowej. Kiedy? Fot. Rafał Bolanowski Mieszkanki powiatu kolbuszowskiego szykują się do protestu.
Mieszkanki powiatu kolbuszowskiego również postanowiły przyłączyć się do protestów i stanowczo sprzeciwiają się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Na Facebooku zorganizowano wydarzenie pn.: "Strajk Kobiet - Kolbuszowa - Spacer przeciwko piekłu". Link dostępny TUTAJ.


Czytaj także: Szokująca sytuacja na Podkarpaciu. Więcej zakażeń niż wykonanych testów


Wydarzenie ma odbyć się jutro (środa, 28 października) o godz. 18 na kolbuszowskim rynku. Do wydarzenia na Facebooku dołączyła już ponad 70 osób.


Zobacz również: Skarga na kolbuszowskiego starostę i inspektora


- Nie składamy parasolek! Przychodzimy w maseczkach - dbajmy o siebie i innych. Trzymamy odległość 2 metrów. To spacer! Spotykamy się na kolbuszowskim rynku, odwiedzamy biuro poselskie Chmielowca i wracamy na rynek. Idziemy jeden za drugim, nie rozdzielamy się. Krzyczymy, hałasujemy, skandujemy - sprawmy, że nas usłyszą! Gwizdki i bębny miło widziane! Zabieramy transparenty, parasolki i znicze. Ubieramy się na czarno. Każdy/każda jest organizatorem/organizatorką spaceru, jesteśmy w tym razem. ZABIERZCIE WIESZAKI, ZNICZE I TRANSPARENTY Udostępnijcie wydarzenie! Niech będzie nas dużo!

- czytamy na Facebooku.

bp

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ojciec
Ojciec 30.10.2020, 20:30
Dziecko można zabić a pieska , kotka lub innego futrzaka nie. Gratuluję waszych uczuć i myślenia
Ojciec
Ojciec 30.10.2020, 20:09
Dziś aborcja jutro eutanazja. Te dziewczyny jakie światowe ,studentki a mądre . Pierwsza rada gumki i inne środki antykoncepcyjne. Druga rada jak chcecie mieć dzieci to istnieją domy dziecka. Trzecia rada jak nie chcecie mieć dzieci znajdzie sobie kochanki problem aborcji macie rozwiązany. A tak naprawdę nasi lekarze nie potrafią nawet dobrze zrobić USG 😀
robot
robot 29.10.2020, 11:13
A gdzie macie koszulki "Konstytucja"







123olo
123olo 28.10.2020, 09:59
Kobiety, nie dajcie się ! Trzymam za was kciuki! BRAWO. Dla obecnej "władzy" nie liczy się nic innego jak stołki, gigantyczne pensje, złodziejstwo i zero odpowiedzialności za kraj. Może wasz strajk jest początkiem czegoś większego ?
Malgorzata
Malgorzata 28.10.2020, 05:38
DZIEKUJCIE BOGU ze was wasze matki nie usunely!!!! Moje dziecko tez mialo byc chore a URODZILAM CALKIEM ZDROWE DZIECIATKO. WSTYDZILYBYSCIE SIE!!!!! POD WASZYM SERCEM WASZE DZIECKO POWINNO CZUC SIE JAK NIGDZIE INDZIEJ BEZPIECZNE A CZUJE TYLKO STRACH ZE KTOS JE ZARAZ ZABIJE!!!!!!! OPAMIETAJCIE SIE!!!!! BOG WAS ZA TO SUROWO UKARZE !!!!!
didi
didi 29.10.2020, 05:55
Spokojnie nawiedzyny, spokojnie bo ci zylka strzeli i lyzeczka cie beda karmic.
Zniesmaczona
Zniesmaczona 27.10.2020, 23:54
Myślałem że powiat kolbuszowski to trochę mądrzejszy  😂 czytajcie konstytucję lepiej
123
123 29.10.2020, 05:56
A dokladnie ?
lolek
lolek 28.10.2020, 18:37
tak powiat kolbuszowski to wielki ciemnogród pokazaly to wybory wstyd mi sie przyznawac ludziom ze stąd pochodzę
Rzeczywistość
Rzeczywistość 27.10.2020, 23:11
Oni nawet nie wiedzą co zostało ustalone. Jaka jest skala. Jak działają instytucje Państwowe. Nic nie wiem, nic nie rozumiem więc ide drzeć jape. Taka w tym logika. Najpierw niech sie dokształca a potem niech protestują.
Paulo
Paulo 28.10.2020, 14:18
U was dalej średniowiecze.
J
J 27.10.2020, 21:09
K. S. Kolbuszowianka wiadomo co robić!!!
s
s 27.10.2020, 19:39
Ludzie otwórzcie oczy!
To jest odwrócenie naszej uwagi od innych spraw które teraz dzieją się w sejmie. Podobno wprowadzili przymus sczepień
Oloanonimus
Oloanonimus 28.10.2020, 11:52
Nic nie wprowadzili. Zapis o obowiązkowych szczepieniach jest od 2001 roku. A ustawa która zmieniają jest od 2008 roku. Po prostu nie usunęli tego zapisu. On był więc nic nowego nie wprowadzili. Proszę jednak najpierw poznać fakty a później coś ogłaszać.
Ocalaly
Ocalaly 27.10.2020, 18:08
Nie mowcie spacer przeciwko pieklu tylko spacer do ...piekla
Anty protest
Anty protest 27.10.2020, 17:52
Tylko z dala od kościołów bo będzie źle.
Qwerty
Qwerty 28.10.2020, 08:52
A siedź w tym kościele i bron przed niweidzialnym wrogiem. Boga tam dawno nie ma , uciekl przed Pisem.
X
X 27.10.2020, 17:43
Nie dość, że "myślące inaczej", to jeszcze "polonistki" jak się patrzy!
Prawdziwa Polka
Prawdziwa Polka 27.10.2020, 15:45
ŻEBY CHOCIAŻ WCZEŚNIEJ PRZECZYTAŁY ze zrozumieniem KONSTYTUCJE I WIEDZIAŁY NA CZYM POLEGA podstawowa ROLA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO!
Protestują nie znając podstawowych zadań Trybunał i zapisów Konstytucyjnych. Podziękujcie swoim Matkom, że was urodziły a potem pochwalcie się im, co popieracie. Drzeć japę bez znajomości to nie sztuka.
Ja
Ja 28.10.2020, 08:50
Sam se poczytaj konstytucję i postulaty protestujacych. Nikt nie drze japy o aborcję na życzenie. A niejedna stara dewota zaliczyła skrobanke za komuny, ta co rozancem teraz wyma***e.

Pozal sie boze trybunał... teatrzyk pisu a nie trybunal
Lol
Lol 27.10.2020, 14:42
Jeszcze się im tej wojny odechce

Pozostałe