Nowe zakażenia w zakładzie pracy i w przedszkolu

  • 27.10.2020, 20:34 (aktualizacja 27.10.2020, 21:25)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Nowe zakażenia w zakładzie pracy i w przedszkolu Fot. Archiwum Wśród osób zakażonych, wykazanych z dzisiejszym raporcie sanepidu, są kolejne osoby z ogniska zakażenia w kolbuszowskiej "Nerce". 
Wojewódzki sanepid poinformował dzisiaj (27 października) o kolejnych 23 zakażeniach w powiecie kolbuszowskim. Łącznie, w naszym powiecie, do tej pory zakażenia stwierdzono u 541 osób. 90 wyzdrowiało, a sześć zmarło.

Nowe zakażenia Covid-19 stwierdzono w gminach:

  • Kolbuszowa - 9
  • Majdan Królewski - 6
  • Cmolas - 4
  • Raniżów - 2
  • Dzikowiec - 1
  • Niwiska - 1

 


ZOBACZ TAKŻE:

Proboszcz z powiatu kolbuszowskiego skierowany na testy. Msze odwołane


 

Wśród osób zakażonych, wykazanych z dzisiejszym raporcie sanepidu, są kolejne osoby z ogniska zakażenia w kolbuszowskiej "Nerce".  Na razie do końca nie wiadomo jak duże jest to ognisko. Dochodzenie epidemiologiczne cały czas trwa. Wyniki spływają. Wśród zakażonych są zarówno pacjenci, jak i pracownicy oddziału. 

Kolbuszowski sanepid informuje również o kolejnych zakażeniach w jednym z zakładów pracy w Kolbuszowej. Łącznie Covid-19 stwierdzono u czwórki pracowników oraz jednej osoby z kontaktu. 

Jak się dowiedzieliśmy, z powodu koronawirusa, kwarantanną objęto Przedszkole Publiczne w Kolbuszowej Dolnej. Placówka będzie nieczynna do 30 października.

Covid-19 stwierdzono także u dwóch osób, które miały kontakt z zakażoną pielęgniarką z Przychodni Rejonowej nr 1 w Kolbuszowej.

 

 

js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe