Podkarpacie. Rzeszowskie uczelnie odnoszą się do protestów

  • 30.10.2020, 12:15
  • Rafał Bolanowski/opr.wz

Podziel się:

Oceń:

Podkarpacie. Rzeszowskie uczelnie odnoszą się do protestów fot. Michał Święcicki/UR Na zdjęciu prof. dr hab. Sylwester Czopek.
Opinie na temat fali protestów, która wybuchła po wyroku Trybunały Konstytucyjnego dotyczącym aborcji eugenicznej, wyraził zarówno Uniwersytet Rzeszowski jak i Politechnika Rzeszowska. Co łączy te dwa apele? Prośba o konstruktywny dialog!

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października br. orzekł niekonstytucyjność art. 4a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży podzielił społeczeństwo naszego kraju, w tym także środowisko akademickie (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wypadek śmiertelny w Cmolasie. Krajowa "dziewiątka" zablokowana! [FOTO]


 

Rafał Bolanowski/opr.wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe