Region. W domach pomocy społecznej brakuje rąk do pracy!

  • 09.11.2020, 15:01 (aktualizacja 09.11.2020, 17:43)
  • GL

Podziel się:

Oceń:

Region. W domach pomocy społecznej brakuje rąk do pracy! Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: brakuje pracowników w domach pomocy społecznej.
W związku z sytuacją epidemiologiczną i pojawiającymi się zakażeniami koronawirusem, między innymi wśród personelu, potrzebna jest pomoc w opiece nad pacjentami podkarpackich domów pomocy społecznej.

O tym jak trudno jest w tej chwili w placówkach opieki społecznej pisaliśmy już wiele razy. Zresztą domy pomocy społecznej i zakłady pielęgnacyjno-opiekuńcze to główne źródła zakażeń COVID-19 w regionie!

Potrzeba zarówno pielęgniarek, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, jak i salowych. Zakłady apelują o pomoc w zapewnieniu środków ochrony osobistej, które zużywane są w ogromnych ilościach po to, by zapewnić jak największą ochronę pacjentom i personelowi.

CZYTAJ DALEJ - DOWIEDZ SIĘ GDZIE SĄ POTRZEBNI WOLONTARIUSZE>>

 


ZOBACZ TAKŻE: Burmistrz Kolbuszowej odmawia CBA


 

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe