Kiedy rząd zacznie luzować obostrzenia sanitarne

  • 15.11.2020, 09:51
  • GL

Podziel się:

Oceń:

Kiedy rząd zacznie luzować obostrzenia sanitarne Fot. Pexels Zdjęcie poglądowe: są przymiarki do luzowania obostrzeń sanitarnych.
Resort edukacji na bieżąco monitoruje sytuację epidemiologiczną i liczy na szybszy powrót uczniów do szkolnych ław niż to wcześniej zakładano. Są przecieki dotyczące poluzowania kolejnych obostrzeń.

Wiele wskazuje na to, że jeśli sytuacja epidemiologiczna zostanie unormowana to rząd będzie łagodził kolejne obostrzenia: gastronomia - może zostać otwarta w pierwszej połowie grudnia, tak samo jak hotele dla wszystkich gości. (...) CZYTAJ DALEJ - KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ, KIEDY BĘDĄ OTWARTE GALERIE HANDLOWE>> (opuszczasz korsokolbuszowskie.pl)

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe