Szansa na remont stadionu jest

  • 21.11.2020, 07:27
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Szansa na remont stadionu jest Fot. Archiwum Sołtys zwrócił uwagę na potrzebę odnowienia m.in. trybun na stadionie.
Krzysztof Serafin, sołtys Dzikowca, dopytuje o remont na stadionie . Co na to włodarz gminy?

Szef Dzikowca zapytał Józefa Tęczę, wójta gminy Dzikowiec, w imieniu swoim oraz działaczy klubu sportowego w Dzikowcu o prace remontowe. - W przyszłym roku będziemy obchodzić 75-lecie klubu - podkreślił szef sołectwa. - Prośba panie wójcie, żeby zadbać o obiekt. Chodzi głównie o odświeżenie trybun, pomalowanie oraz drobne prace - wyjaśnił sołtys Dzikowca. 


Czytaj także: Okradli kościół w Niwiskach


Szef gminy odniósł się do zapytania sołtysa. - Oczywiście, rozmawialiśmy na ten temat i uzgodniliśmy, że jeśli będą dobre warunki i będzie możliwość wykonania niektórych prac, które są przewidziane, a które ustaliliśmy, będziemy to realizować. 

Jak dodał wójt, przez obecny rok było bardzo trudno pracować na otwartej przestrzeni z powodu deszczów. - Jeśli pogoda się poprawi, przystąpimy do tych robót, które uzgodniliśmy - zapewnił Józef Tęcza.


Zobacz również: Tereny po „starej” obwodnicy uwolnione


W tej sprawie skontaktowaliśmy się z sołtysem Dzikowca. Jak nas poinformował, w tym roku nie ma szans na prace remontowe. Jak szef wsi zaznaczył, potrzebna jest odnowa trybun oraz pomieszczeń przeznaczonych dla klubu piłkarskiego. 

Sołtys również wspomniał, że jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, w planach jest organizacja uroczystości z okazji 75-lecia dzikowieckiego klubu piłkarskiego. Zostałby rozegrany między innymi mecz klubu. Czy uda się przygotować w przyszłym roku stadion do tego wydarzenia? Do tematu wrócimy.

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe