Mniej niż zakładano. Optymistyczne wieści

  • 21.11.2020, 12:00
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Mniej niż zakładano. Optymistyczne wieści Fot. Archiwum Korso Do przetargu zgłosiło się dwie chętne firmy.
Przetarg na śmieci, jaki ogłosiła dzikowiecka gmina, wyłonił dwóch oferentów.

Zamówienie publiczne na wywóz odpadów z terenu gminy Dzikowiec na przyszły rok zostało ogłoszone 30 października. Termin składania ofert przypadł na 9 listopada, na godzinę 10. Gmina na to zadanie zamierza przeznaczyć 848,360 zł. 


Czytaj także: Tereny po „starej” obwodnicy uwolnione


W wyniku otwarcia ofert do tego zadania zgłosiły się dwie firmy. Pierwsza z nich ceni się na 838 600,69 zł. Jest to oferent Dezako Sp. z.o.o. z Dębicy. Drugi zainteresowany zaproponował konkurencyjną kwotę w wysokości 690 431,04 zł. To Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Zieliński" z Rakowa. 

Propozycje pieniężne obu oferentów mieszczą się w gminnym budżecie. Skontaktowaliśmy się z działem zamówień publicznych Urzędu Gminy Dzikowiec, gdzie pracownik poinformował nas, że jeszcze nie wyłoniono zwycięzcy przetargu. Obecnie trwają prace komisji w tym zakresie. Regulaminowo, maksymalnie do 30 dni od momentu otwarcia ofert, zostanie wyłoniony zwycięzca przetargu i zostanie podpisana umowa. Do tematu wrócimy.

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe