Pomóżmy mieszkance Huty sprowadzić do Polski sparaliżowanego męża

  • 13.07.2017, 09:23 (aktualizacja 13.07.2017, 09:45)
  • Dominika Garbacka

Podziel się:

Oceń:

Pomóżmy mieszkance Huty sprowadzić do Polski sparaliżowanego męża
Pani Zofia prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na przetransportowanie sparaliżowanego męża z Francji do Polski.

Mąż pani Zofii Żądło uległ wypadkowi we Francji w maju tego roku. Tam przeszedł skomplikowaną i kosztowną operację. Od ponad dwóch miesięcy przebywa w szpitalu.

Teraz rodzina chce sprowadzić pana Zenona do kraju. Operacja i leczenie mężczyzny pochłonęły jednak wszystkie oszczędności bliskich. Koszt specjalistycznego transportu medycznego do Polski to kwota około 80 tysięcy zł. Rodzina prosi o wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka. Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem Stowarzyszenia „PORĘBA” w Nowej Dębie, na numer konta: 92 9434 1083 2003 1301 6216 0001, z dopiskiem: Dla Zenona.

Więcej na ten temat w najbliższym numerze Korso.

 

 

Dominika Garbacka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe