Reklama

Reklama

17 wypadków, 21 rannych i 42 pijanych - podsumowanie akcji "Boże Narodzenie"

Opublikowano: 1 stycznia 2020 12:00
Autor: dj/opr.bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Podkarpacka policja mobilizuje swoje siły, aby zapewnić nam bezpieczne święta na drogach. Tegoroczne działania zaczęły się już w wigilię, a zakończyły w niedzielę, 29 grudnia. Policjantom udało się zatrzymać więcej nietrzeźwych kierowców niż w zeszłym roku - mamy za to mniej wypadków.

Reklama

W tym roku policjanci zatrzymali o ośmiu więcej nietrzeźwych kierowców niż w zeszłym. Dodatkowo - na drogach mieliśmy o jeden wypadek więcej niż w 2018 roku. Rannych zostało 21 osób, czyli o jednego człowieka mniej niż w zeszłorocznej akcji. Policjanci dbali o nasze bezpieczeństwo, nie było taryf ulgowych dla tych, którzy dokonywali wykroczeń albo co gorsza - jechali pod wpływem.

CZYTAJ DALEJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.