Wena przychodzi niespodziewanie

  • 10.07.2016, 10:22
  • Lidia Grabiec

Podziel się:

Oceń:

Wena przychodzi niespodziewanie Lidia Grabiec
Anita Róg, 16- latka z Porąb Dymarskich, wydała właśnie swój drugi tomik poezji zatytułowany „Twarzą wiatru”. Jego promocja odbyła się w piątek (24 czerwca) w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie w ramach obchodów święta miejscowości.

To był wieczór wypełniony sztuką. Oprócz wysłuchania kilku wierszy, publiczność zgromadzona w sali widowiskowej cmolaskiego SOK-u miała możliwość obejrzenia wystawy prac plastycznych wykonanych przez samą Anitę. Młodej artystce w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła rodzina, przyjaciele, nauczyciele, wychowawcy i przedstawiciele lokalnych władz. Na spotkanie przybyli też poeci, m.in. Mirosław Grudzień, Ryszard Mścisz oraz Małgorzata Żurecka, którzy byli pod wrażeniem talentu nastolatki. Nam Anita opowiada o dojrzewaniu, szukaniu inspiracji i rozumieniu poezji przez współczesnych czytelników.

Więcej w Korso nr 27/06.07.2016

Lidia Grabiec

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe