W błocie po pachy

  • 13.10.2017, 05:00
  • js
W błocie po pachy Jerzy Paszkowski/4x4top.pl
W błocie po kolana czy pas to mało powiedziane. Za nami kolejna edycja Przeprawy Dorzeczem Nilu.

W dwudniowej imprezie (6 i 7 października) wzięło udział 30 załóg z całej Polski. - Mamy zawodników w trzech klasach: extreme, czyli największe modyfikacje samochodów, adventure oraz klasa turystyczna, gdzie mamy praktycznie samochody seryjne, ale też przystosowane do rywalizacji - wyjaśniał Piotr Ozimek, organizator Przeprawy Dorzeczem Nilu.

Do Kolbuszowej zjechała czołówka polskiej klasy extreme oraz adventure. - To są samochody z największymi modyfikacjami, a ci ludzie mają największe osiągnięcia w tym, co robią - dodał nasz rozmówca.

Pierwszy dzień rajdu załogi spędziły na kolbuszowskiej Gliniance. W ciągu czterech godzin (z godziną przerwą) mieli za zadanie zrobić jak największą liczbę okrążeń w pętli po wyznaczonej trasie. - Suma tych pełnych kółek daje końcową klasyfikację. Im więcej, tym lepiej - zaznaczył Piotr Ozimek.

Końcowa klasyfikacja

Klasa extreme
1. miejsce - Marcin Małolepszy i Łukasz Kożuchowski 
2. miejsce - Jacek Musz i Maciej Musz 
3. miejsce - Mariusz Niemiec i Tomasz Janik 

Klasa adventure
1. miejsce - Dariusz Baran i Paweł Lubas
2. miejsce - Wojciech Gryz i Eryk Gryz 
3. miejsce - Piotr Wojciechowski i Rafał Winiarczyk 

Klasa turystyk
1. miejsce - Mateusz Zych i Mariusz Zych 
2. miejsce - Jerzy Korzeń i Ireneusz Komenda
3. miejsce - Marcin Chmiel i Rafał Trzeciakiewicz

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

js
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
|Aś|
|Aś| 13.10.2017, 11:53
Korzon, a nie Korzeń !

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------