Debiut Justyny

  • 16.10.2017, 05:00
  • dg
Debiut Justyny J. Sokołowska
W niedzielę (8 października) w Raniżowie odbył się "Wieczorek z poezją Sokołowskiej".

16- letnia Justyna Sokołowska pochodzi z Woli Raniżowskiej. Jest autorką tomiku poezji pt. "Świat w moich oczach", w którym znajduje się 20 utworów.

Pierwszy wieczorek poetycki Justyny zorganizowały wspólnie Gminna Biblioteka Publiczna i Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej. Spotkanie zgromadziło nie tylko miłośników poezji, ale również mieszkańców ciekawych twórczości młodej poetki. Justyna zaprezentowała podczas niego wiersze z tomiku "Świat w moich oczach" oraz fragmenty prozy i wiersze spoza tomiku.

Naszą rozmowę z Justyną Sokołowską będą mogli Państwo przeczytać w najbliższym numerze Korso.

dg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Agnieszka Gróbarczyk
Agnieszka Gróbarczyk 17.10.2017, 19:54
Bardzo miło słyszeć ,że młode pokolenie wnosi swój udział do kultury.

Pozostałe