Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Jagodniku zostali pasowani na uczniów

  • 27.10.2017, 15:57 (aktualizacja 28.10.2017, 22:52)
  • lw

Podziel się:

Oceń:

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Jagodniku zostali pasowani na uczniów NSP w Jagodniku
W piątek (13 października) w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Jagodniku odbyła się bardzo ważna uroczystość. Tego dnia do grona uczniów zostali oficjalnie włączeni pierwszoklasiści.

Pasowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. Zanim jednak pierwszoklasiści z Jagodnika zostali przyjęci w poczet uczniów, musieli przedstawić to, czego nauczyli się do tej pory.

Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności przed Królem Ołówkosem, jego małżonką oraz zaproszonymi gośćmi: rodzicami, nauczycielami, przedszkolakami, kolegami i koleżankami oraz wszystkimi pracownikami szkoły. 

Więcej w 43 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
chrabia
chrabia 27.10.2017, 21:27
pseudo szkoła, z pseudo nauczycielami, zarządzana pseudo kierownictwem

Pozostałe