Przy kolbuszowskiej strefie ekonomicznej powstaje nowy zakład

  • 14.11.2017, 15:57 (aktualizacja 15.11.2017, 06:19)
  • js
Podziel się:
Oceń:
Przy kolbuszowskiej strefie ekonomicznej powstaje nowy zakład J.Serafin
Inwestorem jest firma Koltex Recykling, która wystąpiła do starosty o pozwolenie na budowę hali.

Prace już zostały rozpoczęte. - Pozwolenie dotyczyło budowy hali produkcyjnej z częścią socjalną i biurową, wiaty na odpady, stacji transformatorowej i infrastruktury towarzyszącej - wyjaśnia Grzegorz Jaje, kierownik Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej. - Firma ma się zajmować w tym miejscu produkcją granulatów i folii polietylenowej - dodaje nasz rozmówca.

To nie jedyne przedsiębiorstwo, które jest zainteresowane inwestowaniem na terenach należących do powiatu. Jak wyjaśnia przedstawiciel starostwa, jedną z działek wykupiła prywatna osoba (mieszkaniec Widełki), a następną firma Alka. - Zostały nam jeszcze dwie wolne nieruchomości - dodaje nasz rozmówca.

 

 

Na uzbrojenie terenów inwestycyjnych (m.in. wykonanie sieci wodociągowej i kanalizacji) przy ul. Leśnej i Żytniej w Kolbuszowej wydano prawie 1,2 mln zł. Około 98 tys. zł powiat kolbuszowski otrzymał na ten cel z Unii Europejskiej.

 

 

js

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mieszkaniec kolbuszowej
mieszkaniec kolbuszowej 03.07.2018, 11:15
Taki że to jest całkiem osobna firma która zajmuję się czymś innym niż ta niedaleko
Łukasz
Łukasz 15.11.2017, 18:06
Przecież Koltex w tamtym rejonie działa ju z od dawna.Postawi tylko obok nowe zaplecze to jaki to nowy inwestor?
gonzo
gonzo 15.11.2017, 05:21
Ho ho, dzieje się w ty kolbuszowy

Pozostałe