Stare, odrapane garaże na osiedlu Partyzantów wymagają remontu

  • 26.11.2017, 15:57
  • Lidia Wyzga
Stare, odrapane garaże na osiedlu Partyzantów wymagają remontu archiwum
Problem dostrzega burmistrz miasta i chce w tej sprawie dogadać się z właścicielami budynków. Jakie będą warunki tej umowy?

Temat zaniedbanych budynków garażowych zlokalizowanych wzdłuż ulicy Jana Pawła II wypłynął na ostatniej sesji rady miejskiej (27 października). Wywołał go Józef Rybicki.

 

 

Można poprawić
Radny, a zarazem prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Kolbuszowej, dociekał, czy teren przed garażami, który w trakcie trwania przebudowy ulicy Jana Pawła służył jako składowisko materiałów, zostanie do końca uporządkowany. - Została tam zasiana trawa, ale czy te roboty zostały już ustabilizowane? - dopytywał samorządowiec. - Jeśli nie, to bardzo bym prosił o odpowiedź, jak wygląda ta kwestia. Wydaje mi się, że można by tam było coś jeszcze poprawić - podkreślił radny Rybicki.

Drzewa za rok
- Teren przed garażami wymaga uporządkowania i będzie uporządkowany - uspokoił prezesa spółdzielni Jan Zuba, burmistrz miasta. Włodarz gminy poinformował też, że magistrat ma już w planach wykonanie odwodnienia terenu przed budynkami. - Woda będzie odpływać od garaży w kierunku chodnika i przy deptaku będzie się robiło zastoisko wody. Widzimy jednak możliwe rozwiązanie do wykonania, ale to w przyszłym roku - zaznaczył burmistrz i uściślił: - Chcielibyśmy tam posadzić szpaler drzew.

Więcej w 47 numerze Korso Kolbuszowskie

 

 

Lidia Wyzga
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe