Nagrody i wyróżnienia dla uczniów z gminy Cmolas

  • 3.12.2017, 11:57
  • opr. lw
Nagrody i wyróżnienia dla uczniów z gminy Cmolas SOK Cmolas
Udział w rejonowym etapie konkursu "Literatura i Dzieci" uczniowie z gminy Cmolas z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Reprezentanci gminy zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Rejonowe eliminacje kolejnej edycji konkursu "Literatura i Dzieci" odbyły się w środę (22 listopada) w Samorządowym Ośrodku Kultury w Chorzelowie. W artystycznych zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego. W ramach prezentacji konkursowej uczestnicy, którzy przeszli etap eliminacji gminnych, zaprezentowali wybrane utwory w formie recytacji, inscenizacji i piosenki. Przesłuchania podzielono na dwie kategorie wiekowe: uczniowie klas 0 - III oraz uczniowie z klas IV - VII. Wszystkim występującym bacznie przyglądała się komisja konkursowa.

 

 

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury przyznało nagrody i wyróżnienia, które trafiły także do uczestników z gminy Cmolas. W kategorii klas 0 - III nominację do finału konkursu w kategorii: piosenka wywalczyła Klaudia Chmielewska ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie. 

Wyróżnienie za piosenkę otrzymał Karol Lewandowski ze szkoły w Jagodniku. Jury doceniło także Weronikę Kaczmarską ze szkoły w Ostrowach Baranowskich, która w kategorii klas 0 - III otrzymała wyróżnienie za recytację.

W grupie starszej, czyli uczniów klas IV - VII, komisja konkursowa wyróżniła Katarzynę Ruman za recytację i 11-osobową grupę teatralną za inscenizację.

 

 

opr. lw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe