Raniżów. Podziękowania dla pań za długoletnią pracę

  • 5.12.2017, 11:27 (aktualizacja 05.12.2017 11:33)
  • dg
Raniżów. Podziękowania dla pań za długoletnią pracę D. Garbacka
Raniżowscy samorządowcy podziękowali za długoletnią pracę Józefie Sałek i Krystynie Kościółek, które przeszły w tym roku na emeryturę.

Tuż przed rozpoczęciem ostatniej sesji rady gminy (23 listopada) radni spotkali się z dwoma pracownicami gminy Raniżów, które w tym roku zakończyły pracę na piastowanych stanowiskach.

Krystyna Kościółek, była przedstawicielka Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego  w Boguchwale, pełniła funkcję doradcy rolniczego w gminie Raniżów przez 25 lat. - W ogóle w rolnictwie przepracowałam 41 lat. Wcześniej pełniłam tę funkcję w gminie Sokołów Małopolski, a od 1992 roku przyszłam do Raniżowa - mówi nasza rozmówczyni.

Józefa Sałek była z kolei długoletnim kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Raniżowie. W podziękowaniu za długoletnią pracę Rada Gminy Raniżów wręczyła obu paniom pamiątkowe grawerki.

dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe