Zawodnicy kolbuszowskiego Studia Mocy w Spale zdobyli 11 medali

  • 7.12.2017, 06:43 (aktualizacja 07.12.2017 10:12)
  • MJ
Zawodnicy kolbuszowskiego Studia Mocy w Spale zdobyli 11 medali Archiwum klubowe Zespół Studia Mocy wrócił z kilkoma wyróżnieniami. Od lewej: Maciej Micek, Bartosz Szczepankiewicz, Grzegorz Mikuła (trener), Magdalena Pytlak, Mariusz Brito, Marek Fila, Hubert Jemioło.
Aż jedenaście medali zdobyli zawodnicy kolbuszowskiego Studia Mocy w rozegranych w Spale mistrzostwach Polski. Nasz klub reprezentowało sześć osób.

Jedyną panią w naszej ekipie było Magdalena Pytlak. Walczyła w kategorii wagowej do 57 kg. Wśród kobiet była najlepsza, zajęła drugie miejsce w grupie juniorek do 23 lat. Otrzymała również puchar za wywalczenie drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej juniorek do 23 lat. - Nasza najlepsza zawodniczka podejmowała również próbę pobicia własnego rekordu Polski w martwym ciągu, gdzie zabrakło jedynie ułamka do dokończenia boju. Magda kończy jednak sezon spełniona – zaznaczał trener Grzegorz Mikuła.

 

 

Najbardziej utytułowany zawodnik Studia Mocy - Mariusz Brito - wywalczył dwa srebrne medale w kategorii juniorów do 23 lat (do 74 kg) oraz seniorów. - Tym samym poprawił lokatę w klasyfikacji seniorskiej, w zeszłym roku wrócił z brązowym medalem – zaznaczał Mikuła. Mariusz czuł niedosyt. - Wiele do życzenia pozostawia postawa sędziów na podeście, ponieważ nie zaliczali mi udanych bojów stosunkiem głosów. Złoty medal był w zasięgu ręki, ale nie mogę dyskutować z decyzjami sędziowskimi. I tak jestem ogromnie szczęśliwy. Przygotowania były bardzo intensywne, pomimo wciąż niedoleczonej kontuzji. Teraz skupiam się na powrocie do pełni zdrowia – podkreśla Brito. - Doskonale spisała się reszta naszych zawodników – mówił z uśmiechem Mikuła.

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

MJ
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe