Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Hucinie

  • 8.12.2017, 05:00
  • opr. lw
Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Hucinie SP w Hucinie
23 listopada w Szkole Podstawowej w Hucinie zorganizowano Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. W wokalnej rywalizacji wzięli udział uczniowie z placówek w Kosowach, Siedlance, Przyłęku i Hucinie.

Uczestnicy zaprezentowali znane i lubiane utwory anglojęzyczne, dając przy tym popis nie tylko swoich wokalnych umiejętności, ale też ruchu i obycia scenicznego. Występy solistów podzielono na dwie kategorie wiekowe: klasy I - III oraz IV - VII. Wśród młodszych uczestników pierwsze miejsce wywalczyła Emilia Magda, uczennica Szkoły Podstawowej w Siedlance. Na drugim miejscu uplasowała się Hiacynta Leśniak, zaś trzecie miejsce zdobyła Lara Guźda (obie dziewczynki są uczennicami Szkoły Podstawowej w Hucinie). 

 

 

Wśród starszych solistek na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Kosiorowska ze Szkoły Podstawowej w Przyłęku. Drugie miejsce wyśpiewała Marta Guzior ze Szkoły Podstawowej w Siedlance. Trzecie miejsce zajęła Anna Zielińska, reprezentująca Szkołę Podstawową w Kosowach.

W czasie obrad jury uczestnicy zajęli sobie czas wspólnym śpiewaniem karaoke. Sił po występach dostarczył także słodki poczęstunek. Na zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy i upominki. 

 

 

opr. lw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------