Wychowankowie Wojciecha Migasa w półfinałach wojewódzkich w unihokeja

  • 8.12.2017, 11:57
  • opr. dg
Wychowankowie Wojciecha Migasa w półfinałach wojewódzkich w unihokeja SP Majdan Królewski
Wychowankowie Wojciecha Migasa ze szkoły podstawowej w Majdanie Królewskim awansowali do półfinałów wojewódzkich w unihokeja.

Finały powiatowe w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej już za nimi. Wszystkie cztery drużyny (dwie dziewcząt i dwie chłopców) Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim awansowały do półfinałów wojewódzkich. W ubiegłym roku szkolnym reprezentacja dziewcząt zwyciężyła w półfinale wojewódzkim, a w finale była 5. Natomiast dwa lata temu chłopcy wygrali półfinał wojewódzki, dziewczęta były drugie, a w finale kolejno zajęli trzecie i czwarte miejsce.

 

 

Na co dzień dziewczęta i chłopcy uczęszczający do szkoły w Majdanie Królewskim uprawiają tę dyscyplinę na zajęciach SKS. - Duże znaczenie w uzyskiwaniu dobrych wyników ma nowo wybudowana sala gimnastyczna oraz zakupiony profesjonalny sprzęt do unihokeja łącznie z bandami - mówi Wojciech Migas, nauczyciel wychowania fizycznego. - Wszystko to stwarza dobre warunki do uprawiania tej dyscypliny, a dowodem na to są zawody powiatowe corocznie organizowane w Majdanie Królewskim. 

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

opr. dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
trener 1000lecia
trener 1000lecia 8.12.2017, 20:46
BRAVO WOJTEK !!!

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------