Dwie dekady działalności zespołu Mazurzanie w książce

  • 10.12.2017, 15:15
  • dg

Podziel się:

Oceń:

Dwie dekady działalności zespołu Mazurzanie w książce GOKSiR Raniżów
"20 lat Zespołu Mazurzanie z Mazurów" - taki tytuł nosi książka, która ukazała się w tym roku. Publikacja na swoich kartkach przedstawia dwie dekady działalności zespołu.

Książka powstała z inicjatywy Jana Adamczyka oraz dyrektora MIPBP Andrzeja Jagodzińskiego. Składa się z ośmiu rozdziałów.

 

 

O tym, jak się zaczęła działalność zespołu, opowiada Jolanta Dragan, etnograf Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Swoimi wspomnieniami związanymi z "Mazurzanami" dzieli się na łamach publikacji Stanisław Samojedny, długoletni dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Raniżowie oraz założycielka zespołu Emilia Adamczyk.

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

dg

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe