UKS Kupno wygrał Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

  • 16.12.2017, 05:00
  • MJ
UKS Kupno wygrał Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Marcin Jastrzębski
Po pięciu latach przerwy UKS Kupno znów wygrał Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Posła RP Zbigniewa Chmielowca. W szóstej edycji powalczyło sześć drużyn.

Tradycyjnie grała młodzież, która obecnie uczy się w szkołach średnich. Oprócz zespołów z  Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej, Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomiczny w Weryni lub Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 z Rzeszowa do hali kolbuszowskiego LO zawitali rozsiani po różnych szkołach absolwenci szkół gimnazjalnych z Niwisk, Nienadówki i z Kupna. Ci ostatni tworzą szeregi UKS-u, który był organizatorem imprezy.

 

 

W pierwszym etapie sześć ekip zostało podzielonych na dwie grupy po trzy zespoły. Do fazy finałowej wychodziły po dwie najlepsze drużyny. – Runda eliminacyjna nie pozwalała nikomu na zbyt luźne podejście do tematu – zaznacza Witold Antosz, prezes UKS-u. W najlepszej czwórce znalazły się Kupno, Nienadówka, Rzeszów i Niwiska. Grano systemem każdy z każdym. Kupno wygrało wszystkie mecze i zakończyło rywalizację na pierwszym miejscu. Drudzy byli rzeszowianie, trzecie miejsce chłopcy z Niwisk, czwarte z Nienadówki. – Nie byliśmy gościnni – przyznawał Antosz.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

MJ
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------