Ludowy Klub Sportowy "Hucina" nagrodzony za upowszechnianie aktywności fizycznej

  • 29.12.2017, 05:00
  • js
Ludowy Klub Sportowy LKS Hucina
Klub sportowy z małej Huciny został dostrzeżony i nagrodzony za upowszechnianie aktywności fizycznej.

W tym roku, do konkursu organizowanego przez Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych, zgłoszonych zostało 38 projektów. Województwo podkarpackie reprezentował Ludowy Klub Sportowy "Hucina" z gminy Niwiska, który 13 sierpnia 2017 r.  na stadionie w Hucinie zorganizował imprezę pod nazwą "Rywalizuj sportowo". - Jej celem było promowanie aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego, wolontariatu, zdrowego stylu życia i integracji wielopokoleniowej. Jednocześnie tego dnia świętowaliśmy 50-lecie naszego klubu - mówi Adam Chlebowski od lat związany z LKS Hucina.

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

js
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Krzywy
Krzywy 29.12.2017, 06:59
Wolontariat? Placac zawodnikom sprowadzonym z innych miejscowosci? Moze redaktor zrobi wykaz klubow ,liste graacych tam zawodnikow z poza danej miejsowosci?pozdrawiam
do krzywego
do krzywego 4.01.2018, 12:41
Może jesteś zazdrośnikiem z Przyłęka. Żal że macie tam tylko b klase

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------