Jan Puzio został Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego 2017 roku

  • 4.01.2018, 06:29
  • Lidia Wyzga
Jan Puzio został Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego 2017 roku L. Wyzga
Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego 2017 roku został Jan Puzio. W zmaganiach o ten zaszczytny tytuł pokonał Wiesławę Serafin z Mechowca i ks. Daniela Korycińskiego.

Konkurs wyłaniający osoby wyróżniające się działalnością społeczną i bezinteresowną aktywnością na terenie powiatu kolbuszowskiego został przeprowadzony już po raz ósmy. Do tegorocznej edycji wpłynęły trzy wnioski nominacyjne. 

Samorządowe Centrum Kultury w Dzikowcu zgłosiło Wiesławę Serafin, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich "Prymule" z Mechowca, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Majdanie Królewskim zaproponował ks. Daniela Korycińskiego, dyrektora Fundacji im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego "Serce bez granic", zaś Stowarzyszenie Gminy Raniżów wystawiło kandydaturę Jana Puzio, samorządowca aktywnego na wielu polach. 

Grudniowe obrady
Zgłoszenia przeanalizowała kapituła konkursu w składzie: Józef Kardyś, starosta powiatu (przewodniczący komisji), Dorota Frankiewicz, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej, Mieczysław Burek, przewodniczący rady powiatu, Jan Wiącek, przewodniczący komisji promocji, rozwoju gospodarczego, edukacji, kultury, sportu i turystyki oraz Anna Stec, pracownik wydziału ds. promocji i kultury w kolbuszowskim starostwie. Tytuł "Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego 2017 r." kapituła postanowiła przyznać Janowi Puzio z Raniżowa. Uroczyste wręczenie statuetek, dyplomów i nagród wszystkim nominowanym odbyło się na ostatniej sesji rady powiatu (27 grudnia). 

Więcej w 1 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Lidia Wyzga
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------