Lodowisko w Majdanie Królewskim już działa

  • 4.01.2018, 15:09
  • dg
Lodowisko w Majdanie Królewskim już działa archiwum
Gminny Ośrodek Kultury w Majdanie Królewskim podał, w jakich terminach będzie czynne lodowisko.

Ślizgawka w Majdanie Królewskim została otwarta w tym sezonie w sobotę, 23 grudnia. Do Majdanu na łyżwy można przyjeżdżać od poniedziałku do piątku w godzinach 14 - 21 oraz w soboty i niedziele w godzinach 11-21. Lodowisko będzie czynne także w dni wolne od nauki (przerwa świąteczna, ferie zimowe).

Przypomnijmy, że mobilne lodowisko rozstawiane na placu targowym w Majdanie Królewskim zostało oficjalnie otwarte 6 grudnia 2014 roku. Inwestycję wykonała firma z Tych, która za dostarczenie i instalację obiektu otrzymała 310 tys. zł. W ubiegłym roku gmina doposażyła ślizgawkę w pojazd czyszczący i wygładzający lód. Urządzenie kosztowało ponad 183 tys. zł.

dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------