Nowy radny w Raniżowie

  • 8.01.2018, 15:57
  • dg
Nowy radny w Raniżowie D. Garbacka
Jan Kwaśnik dołączył do grona radnych Rady Gminy w Raniżowie.

Podczas ostatniej sesji, 28 grudnia, nowy radny złożył ślubowanie. Jego treść odczytał Ryszard Rzeszutek, przewodniczący Rady Gminy Raniżów, który wręczył nowemu samorządowcowi zaświadczenie komisji wyborczej.  - Staje się pan pełnoprawnym radnym Rady Gminy Raniżów - stwierdził szef raniżowskiej rady. - Panie Janie, życzę sukcesów na tej niełatwej drodze - dodał.

Jedyny kandydat
Jan Kwaśnik był jedynym kandydatem, który zdecydował się startować w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Raniżów. Gdyby miał chociaż jednego kontrkandydata, wówczas głosowanie odbyłoby się 10 grudnia. Startując jednak jako jedyny dostał mandat "z automatu". Przypomnijmy, że nowy radny zajął miejsce Dariusza Sobolewskiego, który zrezygnował z mandatu radnego w sierpniu 2017 roku.

Z zawodu kierowca
Jan Kwaśnik przebywa od pięciu lat na emeryturze. Wcześniej, przez niespełna 27 lat był kierowcą autobusu, dowoził dzieci do szkół. Teraz, jak sam przyznaje, chce sprawdzić się w roli samorządowca. - Pomyślałem sobie, że zobaczę, jak to jest z tej drugiej strony - mówi Jan Kwaśnik. - Nie byłem pewien, że wygram. Mieszkam w centrum Woli i myślałem, że będę miał przeciwnika i że będzie startował ktoś z Pozduci, a ja odpadnę. Później okazało, że jestem jedynym kandydatem - dodaje.

Jak powiedział nam przyszły radny, na sesjach będzie zabierał głos w sprawach związanych nie tylko z jego miejscowością. Będzie poruszał tematy chodników i dróg w gminie Raniżów.

dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
as
as 8.01.2018, 18:22
Misio jeździł pksem. Teraz będzie kariere w polityce robił. Nagle zna się na budżecie, szkolnictwie, rolnictwie, opiece zdrowotnej itp. Wszystkiego nauczył się będąc kierowcą pks
Sara
Sara 10.01.2018, 21:17
Trzeba było startować nikt nie bronił jak się tak znasz
sąsiad
sąsiad 8.01.2018, 16:03
Mierny , bierny ale wierny. Cała prawda o Smyrze.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------