Mieszkańcy Ostrów Baranowskich postanowili poszukać pomocy u marszałka

  • 12.01.2018, 06:18
  • lw
Mieszkańcy Ostrów Baranowskich postanowili poszukać pomocy u marszałka archiwum
Mieszkańcy Ostrów Baranowskich nie ustępują w walce o to, aby przewoźnik obsługiwał jeszcze jeden przystanek autobusowy w ich miejscowości. Tym razem pomocy postanowili poszukać u marszałka województwa.

- Przygotowaliśmy pismo z informacją, jakie czyniliśmy do tej pory starania, żeby nasze dzieci i inni mieszkańcy mieli zapewniony dojazd do Kolbuszowej - mówi Dariusz Mielczarek, radny z Ostrów Baranowskich. To właśnie on wspólnie z Jerzym Magdą, sołtysem wsi, i grupą mieszkańców od kilkunastu już tygodni stara się, aby przewoźnik wydłużył trasę dowozu o przystanek w Paterakach (przysiółek Ostrów Baranowskich).

Wszyscy razem
Samorządowiec wspólnie z delegacją rodziców planuje spotkać się osobiście z Władysławem Ortylem, marszałkiem województwa podkarpackiego. - Napisałem maila do pana marszałka z prośbą o ustalenie terminu spotkania i teraz czekam na odpowiedź - przyznaje radny. - Chciałbym zabrać rodziców i wspólnie z nimi pojechać do urzędu marszałkowskiego, żeby w trakcie tego spotkania to pismo przedstawić i złożyć na ręce pana marszałka. Chciałbym, żeby nie była to tylko słowna informacja, tylko żeby miała potwierdzenie na piśmie. Wtedy będziemy mieli szansę doczekać się także pisemnej odpowiedzi - dodaje.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

lw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jan
Jan 15.01.2018, 11:56
Bicie piany przed wyborami.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------