Tiki-Taka znów aktywna

  • 19.01.2018, 06:07
  • MJ
Tiki-Taka znów aktywna Archiwum klubowe
Za wychowankami kolbuszowskiej Tiki-Taki kolejny intensywny weekend. Podopieczni Bogdana Karkuta walczyli w mistrzostwach Podkarpacia i w mityngu w Łodzi.

Nasz klub do Mielca, gdzie odbyły się halowe mistrzostwa Podkarpacia juniorów (do 20 lat), pojechał bez czwórki utalentowanych zawodników, którzy najpewniej zgarnęliby medale. - Byliśmy pozbawieni naszych największych gwiazd. Szymon Zięba i Radek Maciąg szlifują formę na zgrupowaniach kadry narodowej w Spale. 

Wiktoria Wrońska wyleciała na kilka dni do Londynu, by tam świętować swoje osiemnaste urodziny, a Monika Węgrzyn miała zaplanowaną  studniówkę w kolbuszowskim ZST – tłumaczy trener Karkut. Pozostali zawodnicy pokusili się jednak o bardzo dobre wyniki. 

Magdalena Niemczyk w finale biegu na 60 metrów wykręciła czas 7,89. – To najlepszy wynik w kraju w kategorii do 16 lat. Dał on Magdzie srebro, bo o setną sekundy szybsza była cztery lata starsza zawodniczka MUKLA Dębica Weronika Kantor – zaznaczał Karkut. Na plus zaskoczył Arkadiusz Rajpold, który zdobył dwa złote medale na dystansach 300 i 600 metrów.

Więcej w 3 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

MJ
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe