RANIŻÓW. Radny Mateusz Niemczyk upomina się o budowę kanalizacji w Mazurach

  • 6.02.2018, 05:00
  • dg
RANIŻÓW. Radny Mateusz Niemczyk upomina się o budowę kanalizacji w Mazurach Fot. Archiwum Korso O powody wstrzymania procedury przetargowej na realizację budowy sieci kanalizacji sanitarnej w Mazurach dopytywał radny Mateusz Niemczyk.
- Dlaczego przetarg na budowę kanalizacji w Mazurach nie został jeszcze ogłoszony? - dopytywał na sesji radny Mateusz Niemczyk. Co odpowiedział wójt?

Dyskusja na temat inwestycji wyszła podczas ostatnich obrad (18 stycznia) zupełnie przypadkiem, przy omawianiu projektu budżetu gminy na rok 2018. O tym, że przetarg na kanalizację nie został jeszcze ogłoszony, między słowami, poinformował radnych wójt. 

Dlaczego?!
Do słów wójta odniósł się Mateusz Niemczyk, radny z Raniżowa. Samorządowiec wprost zapytał o powody, dla których procedura przetargowa jeszcze się nie rozpoczęła.  - Dlaczego przetarg na kanalizację nie jest ogłoszony? Czy są już zabezpieczone pieniądze na zadanie? - dopytywał samorządowiec.

Polityka zamiast dyskusji
Zdaniem wójta, zawinili tutaj radni, w tym członkowie komisji debatujących nad projektem budżetu. - Zamiast przedyskutować, uprawialiście politykę - powiedział Władysław Gądziel, wójt gminy Raniżów. - Budżet nie jest uchwalony, pieniądze nie są więc zabezpieczone - stwierdził podczas obrad (18 stycznia) włodarz. Na tym dyskusja w tej sprawie się zakończyła.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe