Policjant biegł za złodziejem przez prawie sześć kilometrów

  • 8.02.2018, 20:15 (aktualizacja 08.02.2018 20:56)
  • dg
Policjant biegł za złodziejem przez prawie sześć kilometrów Fot. J.Serafin
Dzielnicowy ruszył w pościg za sklepowym złodziejem, który na widok policyjnego radiowozu uciekł do lasu. Policjant zatrzymał mężczyznę. Okazał się nim 20 - letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

W środę (31 stycznia) policjanci z Komisariatu Policji z Nowej Dęby zostali powiadomieni o tym, że w sklepie spożywczym przy ul. Bieszczadzkiej w Nowej Dębie przebywa mężczyzna, który może być sprawcą wcześniejszych kradzieży. Na miejsce udali się dzielnicowi.

- Widok podjeżdżającego radiowozu spłoszył mężczyznę, który wybiegł ze sklepu. Uciekającego młodego człowieka próbował dogonić pracownik ochrony. Ten jednak przeskoczył przez ogrodzenie i uciekł do lasu - informuje Beata Jędrzejewska - Wrona, oficer prasowy KMP w Tarnobrzegu.

- Dzielnicowy, widząc zdarzenie, natychmiast ruszył w pościg za mężczyzną. Uciekający nie reagował na wezwania policjanta, próbował też zmylić trasę ucieczki. Po blisko sześciokilometrowym pościgu policjant dogonił, a następnie zatrzymał mężczyznę. Okazał się nim 20 - letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego - dodaje przedstawicielka tarnobrzeskiej komendy.

dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe