Mieszkańcy bronią swojego radnego a wójt Raniżowa pisze do wojewody o wygaśnięcie mandatu Sławomira Spaczyńskiego

  • 09.02.2018, 20:30
  • dg

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy bronią swojego radnego a wójt Raniżowa pisze do wojewody o wygaśnięcie mandatu Sławomira Spaczyńskiego Fot. Joanna Serafin
Żaden spośród pięciu członków komisji rewizyjnej nie przychylił się do wniosku wójta, aby wygasić mandat radnego Sławomira Spaczyńskiego. W obronie samorządowca z Mazurów stanęli przedstawiciele miejscowości.

Po tym jak radni nie poparli na sesji wniosku wójta Władysława Grądziela, aby wygasić mandat radnego Spaczyńskiego z Mazurów, temat trafił na komisję rewizyjną. Gospodarz gminy zarzuca samorządowcowi, że ten nie mieszka na terenie gminy, a jest jedynie na jej terenie zameldowany.

Podczas komisji (5 lutego) radny Sławomir Spaczyński odniósł się do uzasadnienia przygotowanego do uchwały w sprawie wygaszenia swojego mandatu oraz do zawartych w niej zarzutów.

- W Mazurach mam koncentrację swoich interesów życiowych i wiąże z Mazurami duże nadzieje. Zawsze starałem się wspierać różnego rodzaju inwestycje i do tej pory tak jest. Na Mazurach mam swoje kury, mam swoje ryby, mam samochód RKL, płacę podatki w Urzędzie Skarbowym w Kolbuszowej, mam prenumeratę w kiosku, odbieram pocztę poleconą - zapewnił radny.

W obronie Spaczyńskiego wystąpił sołtys Mazurów, Jan Adamczyk, który razem z mieszkańcami wystosował w tej sprawie pismo do przewodniczącego rady gminy.

 

Więcej w aktualnym Korso

dg

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ekolog
ekolog 10.02.2018, 21:26
chowa kury w ośrodku zdrowia - w poniedziałek zadzwonię do Sanepidu.!!!!! Nie pozwolę na to aby moje dzieci było było zagrożone patasią!!! grypą
ekolog 2
ekolog 2 11.02.2018, 20:14
ja też zadzwonie
Mazury
Mazury 10.02.2018, 15:26
To nie gradziel decyduje kto jest radnym z Mazurow, tylko mieszkancy Niech pilnuje Woli bo nawet chodnika nie potrafi zrobić.
konus
konus 09.02.2018, 20:32
ale nie mieszkasz Ha ha ha

Pozostałe