Uczniowie z Majdanu Królewskiego pojechali na otwarcie wystawy o kardynale Kozłowieckim

  • 10.02.2018, 10:10 (aktualizacja 10.02.2018 10:22)
  • opr. dg
Uczniowie z Majdanu Królewskiego pojechali na otwarcie wystawy o kardynale Kozłowieckim Fot. PSP Majdan Królewski Uczestnicy wycieczki zostali oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu. Spotkali się m.in.z posłem Zbigniewem Chmielowcem.
40 - osobowa grupa uczniów i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Majdanie Królewskim reprezentowała gminę w Sejmie RP podczas otwarcia wystawy o ks. kardynale Adamie Kozłowieckim.

Uczestnicy wycieczki zostali też oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu, spotkali wiele osób znanych im tylko z przekazów telewizyjnych.

Po wizycie w Sejmie uczniowie zobaczyli też Pałac Prezydencki, Starówkę, Stadion Narodowy, Pomnik Małego Powstańca i wiele innych ciekawych miejsc naszej stolicy. Ostatnią atrakcją wycieczki był pyszny obiad.

Wyjazd do Warszawy był nagrodą dla dzieci za wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły. - Wszyscy, i dzieci , i nauczyciele, wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni, obdarowani pamiątkowymi gadżetami i bogatsi o niezapomniane przeżycia i wspomnienia - mówi Marta Godek, dyrektor PSP w Majdanie Królewskim.  - Długo będą wspominać ten dzień, a podczas telewizyjnych transmisji z Sejmu będą mogli z dumą mówić: "Byłem tam, widziałem na własne oczy". To bardzo cenne i dowartościowujące doświadczenie - dodaje.

Uczestnicy wycieczki zostali oprowadzeni po kompleksie pomieszczeń Sejmu i Senatu, mogli obserwować na żywo obrady Sejmu. Spotkali się m.in.z posłem Zbigniewem Chmielowcem.

Więcej w aktualnym Korso

opr. dg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe