Gmina Kolbuszowa. Slalomem między koszami na śmieci

  • 12.02.2018, 07:00
  • js
Gmina Kolbuszowa. Slalomem między koszami na śmieci Fot. Czytelnik - A co jeśli miałaby tą drogą przejechać karetka czy straż pożarna? - zastanawia się nasz Czytelnik, który przesłał do nas tę fotografię.
Naszemu Czytelnikowi nie podoba się to, co zostawiają po sobie pracownicy opróżniający kosze na śmieci.

Mężczyzna przesłał do naszej redakcji zdjęcie przedstawiające opróżnione już kubły na odpady. - Tak wygląda moja ulica po przejechaniu śmieciarki - pisze w mailu mieszkaniec Kolbuszowej. - Czy tak to ma wyglądać? A co jeśli miałaby tą drogą przejechać karetka czy straż pożarna? Czy oni będą najpierw te kosze przestawiać czy je staranują? - zastanawia się nasz Czytelnik. 

Z tematem zwróciliśmy się do Adama Materni, prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp z o.o. w Kolbuszowej. Nasz rozmówca przyznał, że temat zna i już rozmawiał o tym ze swoimi pracownikami. Osoby, które opróżniają kubły na śmieci, otrzymały polecenie, aby odstawiać je w miejsce, z którego zostały wzięte.

js
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
xyz
xyz 18.02.2018, 10:56
Dokładnie taka sama sytuacja jest na ulicy Obrońców Pokoju. Opróżnione kosze odstawiane są dosłownie na pobocze w taki sposób że jadąc samochodem trzeba je omijać.

Pozostałe