Łukasz Futyma z Kolbuszowej został najlepszym lekarzem - specjalistą na Podkarpaciu

  • 15.02.2018, 08:00 (aktualizacja 15.02.2018 20:02)
  • js
Łukasz Futyma z Kolbuszowej został najlepszym lekarzem - specjalistą na Podkarpaciu Fot. plebiscyteskulap.pl
W Rzeszowie po raz 17. wręczono Eskulapy - statuetki dla najlepszych, według pacjentów, lekarzy.

Jak swój sukces ocenia lek. Łukasz Futyma, urolog, który pracuje m.in. w NZOZ ESS-MED w Kolbuszowej?

– To jest nie tylko mój sukces, ale sądzę, że i całego zespołu urologów, który pracuje w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie - zapewnia.

- Nie budujemy dystansu pomiędzy chorym a lekarzem. Znam swoich pacjentów, mam z nimi dobry kontakt, staram się okazywać im szczerą sympatię, bo przecież sporo się spotykamy, dużo rozmawiamy. Pacjent to jest ktoś ważny w życiu lekarza i może fakt, że tak to widzimy, przyciąga i budzi sympatię – domyśla się zwycięzca w kategorii Lekarz Specjalista.

Więcej w aktualnym Korso

js

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
m
m 17.02.2018, 20:10
To ten lekarz który miał na drzwiach napisane urolog a nie miał jeszcze zrobionej specjalizacji? No to rzeczywiście specjalista wybitny.
oooo
oooo 16.02.2018, 18:15
Gratulacje!!! niech inni biorą przkład.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------