Krzysztof Matejek nowym sekretarzem gminy Kolbuszowa. Zastąpi Barbarę Bochniarz, która przeszła na emeryturę

  • 15.02.2018, 18:02 (aktualizacja 15.02.2018, 19:56)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Krzysztof Matejek nowym sekretarzem gminy Kolbuszowa. Zastąpi Barbarę Bochniarz, która przeszła na emeryturę Fot. J. Serafin Krzysztof Matejek, nowy sekretarz gminy Kolbuszowa.
Mieszkaniec Wilczej Woli do tej pory pełnił funkcję kierownika kolbuszowskiego basenu.

Dzisiaj, 15 lutego, komisja rekrutacyjna ogłosiła wynik naboru na stanowisko sekretarza. Funkcję tę będzie pełnił Krzysztof Matejek.

- Dotychczasowe doświadczenie oraz wiedza z zakresu funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego jaką jest gmina dają gwarancje profesjonalnego wykonywania powierzonych zadań na oferowanym stanowisku pracy przez pana Krzysztofa Matejka - czytamy w uzasadnieniu, które opublikowano na stronie kolbuszowskiego magistratu.

Krzysztof Matejek od 1998 roku pracuje w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. Od 6 września 2010 roku pełni funkcję kierownika Referatu ds. Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji, pod który podlega pływalnia "Fregata". Teraz sprawdzi się w nowej roli.

Więcej a najbliższym Korso

js

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Klika
Klika 17.02.2018, 20:00
kierownik basenu powołany bez konkursu zapomnieli dodać
korso
korso 15.02.2018, 20:05
Kierownik basenu. Dawniej mówiło się kierownik szatni :)

Pozostałe