LEKKOATLETYKA. Bartek Sawuła wrócił z medalem z Halowych Mistrzostw Podkarpacia Dzieci

  • 3.03.2018, 20:30
  • Marcin Jastrzębski
LEKKOATLETYKA. Bartek Sawuła wrócił z medalem z Halowych Mistrzostw Podkarpacia Dzieci Fot. Zdjęcie klubowe Bartosz Sawuła (z lewej) miał mocnych rywali, ale udało mu się zająć miejsce na podium.
Brązowy medal i kilka obiecujących startów, w tym również dobra postawa debiutantów, to efekt udziału najmłodszej grupy Tiki-Taki w wojewódzkich mistrzostwach.

Podkarpackie mistrzostwa dzieci (rocznik 2005 i młodsi) odbyły się w sobotę w Mielcu (24 lutego).

– Pojechaliśmy w okrojonym składzie. Z powodu choroby nie wystartowali nasi najlepsi zawodnicy: Roksana Gul, Wiktoria Wojciechowska i Paweł Koźmic. Wszyscy w przeszłości mieli już złote medale mistrzostw Podkarpacia, więc było to dla nas spore osłabienie – ubolewał Bogdan Karkut, trener kolbuszowskiego klubu.

-  Przed młodymi zawodnikami nie stawialiśmy wymagań co do konkretnych wyników, ale cieszyliśmy się, że choć praktycznie wszyscy byli co najmniej rok młodsi od rywali, a niektórzy nawet 3 lata, to z ogromną wolą walki starali się zająć jak najwyższe miejsce – podkreślał Karkut.

Na najwyższym miejscu z grona naszych zawodników znalazł się Bartek Sawuła, którzy zdobył brązowy medal w biegu na 60 metrów przez płotki.

Piąte miejsce po świetnym biegu na dystansie 300 metrów wywalczyła Karolina Korzępa. Ta sama zawodniczka zajęła 7. miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki.

Więcej w aktualnym Korso

 

Marcin Jastrzębski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------