Ktoś zniszczył tabliczki z nazwami ulic w Majdanie Królewskim. Sprawców szuka policja

  • 15.03.2018, 20:30
  • Dominika Garbacka
Ktoś zniszczył tabliczki z nazwami ulic w Majdanie Królewskim. Sprawców szuka policja Fot. Karolina Ziółkowska Sprawcom, którzy uszkodzili tabliczki, grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.
Powykrzywiane i zniszczone tabliczki z nazwami ulic - taki widok mieszkańcy Majdanu Królewskiego zastali w niedzielę rano w swojej miejscowości. W sprawie interweniuje jeden z radnych. Sprawców szuka już policja.

Do aktu wandalizmu doszło najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę (z 10 na 11 marca) na skrzyżowaniu ulic Tarnobrzeskiej z Jagiellońską oraz na skrzyżowaniu ulicy ks. Stanisława Stępnia z ul. Tarnobrzeską oraz ul. Grunwaldzką.

Informację o zdewastowanych tabliczkach z nazwami ulic przekazał nam w poniedziałek (12 marca) Mariusz Wołosz, radny z Majdanu Królewskiego.

- Nie wiem, czy ktoś po prostu się nudził czy może rozpierała go energia - skomentował ironicznie samorządowiec. - Jestem poirytowany zachowaniem osób, które to zrobiły. Tym bardziej że zdarzyło się to w naszej gminie nie pierwszy raz - wyjaśnił.

Sprawą zajmuje się teraz policja.

Więcej w aktualnym Korso

 

Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mieszkaniec
mieszkaniec 21.04.2018, 07:29
Po pierwsze, dlaczego kasujecie wpisy ? Po drugie, co z boćkiem ?
aa
aa 19.03.2018, 19:04
Rada w Majdanie chyba nie wydaje pozwoleń, tylko jedna osoba - najwyżej siedząca
wasyl
wasyl 18.03.2018, 22:19
No cóż, Pan radny Wolosz się dziwi. Może rada gminy się powinna zastanowić zanim wydała zezwolenie na otwarcie sklepu z alkoholem który serwuje 24 godziny na dobę. Nuda w Majdanie jest na pewno ale przypływ energii po wódzie z a24 zapewne też.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------