"Męka Pańska", nagrana przez amerykańską Polonię, do zobaczenia w Samorządowym Centrum Kultury w Dzikowcu

  • 25.03.2018, 09:00
  • Joanna Serafin
Na niedzielne spotkanie, 25 marca, zaprasza miejscowy Klub Seniora oraz SCK.

   - Całe wydarzenie zostanie podzielone na dwie części - mówi Anna Marek, szefowa Klubu Seniora w Dzikowcu. - Rozpoczynamy o godz. 16.30. Na początku wystąpi narrator ze słowem wprowadzającym i będzie można usłyszeć też kilka pieśni - wyjaśnia nasza rozmówczyni.

Następnie, widzowie zgromadzeni w sali SCK w Dzikowcu, zobaczą film przygotowany przez amerykańską Polonię. - Będzie to "Męka Pańska" wystawiona przez mieszkańców Greenpoint'u. Zobaczymy tam m.in osoby pochodzące z Lipnicy czy Jeżowego - mówi pani Anna.

Film ma trwać około godzony. - Na koniec zaprezentują się jeszcze dzieci z naszej szkoły podstawowej - dodaje mieszkanka Dzikowca.

Organizatorami niedzielnego wydarzenia są: SCK w Dzikowcu oraz Klub Seniora.

Joanna Serafin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------