- W Raniżowie brakuje kilkunastu metrów chodnika - skarży się mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego

  • 14.04.2018, 14:30
  • Dominika Garbacka
- W Raniżowie brakuje kilkunastu metrów chodnika - skarży się mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego Fot. Archiwum Korso Koniec chodnika i wjazd do sklepu dzieli od siebie zaledwie kilkanaście metrów. Jak twierdzi pan Edward, krótka odległość stanowi jednak duże niebezpieczeństwo.
"Urwany" w pewnym momencie chodnik, wąska ulica i szybko jadące samochody to główny problem pieszych zmierzających w stronę sklepu przy ulicy Rzeszowskiej w Raniżowie.

O interwencję, w sprawie tego newralgicznego miejsca, poprosił nas pan Edward z Raniżowa.

- Kontaktuję się w sprawie chodnika, a raczej jego braku, w Raniżowie, wzdłuż drogi prowadzącej do sklepu przy ul. Rzeszowskiej. Dokładnie to chodzi mi o miejsce, w którym kończy się chodnik, a zaczyna rów - wyjaśnił mężczyzna.


Nie ma gdzie uciec

- Jest tam bardzo niebezpiecznie, auta szybko jeżdżą, a klienci sklepu, aby zrobić zakupy, muszą wchodzić na jezdnię lub wąskie pobocze - poinformował mężczyzna.  - Czy odpowiednie organy odpowiedzialne za drogę mają zamiar kiedykolwiek dokończyć chodnik do mostu w Raniżowie tak, aby wyglądało to ładnie, a co najważniejsze, było bezpiecznie? - dopytywał pan Edward.

 
Może w tym roku

Droga oraz znajdujący się przy niej chodnik są w zarządzie powiatu. W sprawie zainterweniowaliśmy więc u Eugeniusza Szczebiwilka,  dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej.

Więcej w aktualnym Korso

Dominika Garbacka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mieszkaniecdziury
Mieszkaniecdziury 15.04.2018, 19:47
Nie kilkunastu. Kilku

Pozostałe