Zmiana organizacji ruchu na ul. 11 Listopada w Kolbuszowej. Rusza przebudowa drogi

  • 14.04.2018, 07:00 (aktualizacja 14.04.2018 07:49)
  • Joanna Serafin
Zmiana organizacji ruchu na ul. 11 Listopada w Kolbuszowej. Rusza przebudowa drogi Fot. Czytelnik Na ul. 11 Listopada nie wjedziemy już od strony ul. ks. Ruczki.
Koniec z jazdą na pamięć. Ul. 11 Listopada, na czas remontu, stała się drogą jednokierunkową.

Drogowcy ustawili już znaki, zgodnie z zatwierdzoną 11 kwietnia, tymczasową organizacją ruchu. Na ul. 11 Listopada będzie na razie można wjechać wyłącznie od strony drogi krajowej nr 9.

Zapowiadane, również na naszych łamach, prace związane z przebudową drogi, mają ruszyć niebawem. - Roboty rozpoczną się po 15 kwietnia - mówi Andrzej Selwa z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Ulica ma zostać przebudowana do 31 sierpnia tego roku.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie się zmieniać kilkakrotnie w ciągu najbliższych miesięcy. Na zdjęciu poniżej, przedstawiamy obowiązujące oznakowanie przy realizacji pierwszego, z czterech etapów inwestycji.

Przypomnijmy, że w ramach przebudowy ulicy 11 Listopada na odcinku nieco ponad 350 metrów zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa. Zostaną odnowione chodniki, pojawi się ścieżka rowerowa, dodatkowe miejsca parkingowe (w sumie ma być 69 takich miejsc) i energooszczędne oświetlenie.

Prace będą prowadzone także "w ziemi". Inwestycja zakłada bowiem budowę kanalizacji deszczowej oraz przebudowę gazociągu.

Więcej w najbliższym Korso

Joanna Serafin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe