Cytomammobus przyjedzie do Kolbuszowej. Przez dwa dni będzie można skorzystać z bezpłatnych badań

  • 16.04.2018, 07:00 (aktualizacja 30.04.2018 12:44)
  • Joanna Serafin
Cytomammobus przyjedzie do Kolbuszowej. Przez dwa dni będzie można skorzystać z bezpłatnych badań Fot. sos-zycie.pl Badania zaplanowano na wtorek i środę (8 i 9 maja).
Badania, 8 i 9 maja, przeprowadzi Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji „SOS Życie" z Mielca

Cytomammobus ustawiony zostanie na placu obok stadionu w Kolbuszowej (a nie obok szpitala, jak wcześniej planowano). Bezpłatne badania będzie można zrobić po wcześniejszej rejestracji telefonicznej - 17 582 40 60.

Panie w wieku 50 - 69 lat będą mogły skorzystać badania mammograficznego (bezpłatne badanie raz na 2 lata) a kobiety w wieku 25 - 59 lat z badania cytologicznego (bezpłatne badanie raz na 3 lata).

- Wraz z badaniami cytologicznymi i mammograficznymi odbędą specjalistyczne warsztaty edukacyjne, dotyczące wczesnego wykrywania raka piersi oraz raka szyjki macicy - informują pracownicy UM w Kolbuszowej.

Badania będą przeprowadzane w godzinach od 9 do 17. O tym jak się do nich przygotować można przeczytać na stronie mieleckiej fundacji.

Joanna Serafin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------